UWAGA! Zmiana planu zajęć 2020/2021

CHÓR – (Pani  Agnieszka Maciejewska) – ŚRODA

15.30 – 17.00 – grupa 1 klasy III, IV c/4 i 5,6 c/6    

17.15 – 18.45 – grupa 2 klasy II c/4 i 4 c/6


RYTMIKA I KSZTAŁCENIE SŁUCHU – (Pani Anna Kiełpińska)

PONIEDZIAŁEK

14.15 – 15.45 kl. 1 kształcenie + rytmika (sala 83)

15.50 – 16.35 kl. 3 kształcenie gr. 1 (kawiarenka)

16.40 –  18.10 kl. 3 rytmika + kształcenie gr. 2 (sala 83)

18.20 – 19.05 Zespół (sala 83)

ŚRODA

15.05 – 15.50 kl. 1 rytmika (sala 83)

16.00 – 16.45 kl. 2 rytmika (sala 83)

16.50 – 17.35 kl. 3 kształcenie gr. 2 (kawiarenka)

17.40 – 19.10 kl. 3 kształcenie +  rytmika gr. 1 (sala 83)


KSZTAŁCENIE SŁUCHU i AUDYCJE MUZYCZNE – (Pani Henryka Kaczmarek-Piwońska)

PONIEDZIAŁEK

15.45 – 16.30 kl. II/4 gr. 1 kształcenie słuchu

16.30 -17.15 kl. II/4 gr. 1 audycje muzyczne

18.50 – 19.35 kl. IV/4 kształcenie słuchu

WTOREK

15.45 – 16.30  kl. 5 c/6 kształcenie słuchu

16.30 – 17.15  kl. 5 c/6 audycje muzyczne

18.15 -19.00  kl. II/4 gr. 2 kształcenie słuchu

19 -19.45  kl. II/4 gr.2 audycje muzyczne

ŚRODA

16.15 -17.00 kl. II/4 gr. 1 kształcenie słuchu

17.10-17.55 kl IV c/4 kształcenie słuchu

17.55- 18.40 kl. IV c/4 audycje muzyczne

 CZWARTEK

15.20 – 16.05 kl. 5 c/6 kształcenie słuchu

17.30 – 18.15 kl. II c/4 gr.2 kształcenie słuchu

 

Podział na grupy

Klasa II c-4

GRUPA I

  1. Ewa Katarzyna Bigos –  gitara T. Szmidt
  2. Nadia Michalina Jankowska – fortepian P. Łopaciuch
  3. Kaźmierczak Nadia – altówka H. Kaczmarek-Piwońska
  4. Lilianna Kołodziejczuk – skrzypce H. Gronowska
  5. Miłosz Bartosz Kossowicz – fortepian H. Miler
  6. Emilia Lehmann – altówka H. Kaczmarek-Piwońska
  7. Wiktoria Piechowiak – Altówka H. Kaczmarek-Piwońska
  8. Jagoda Podolska – fortepian B. Zielińska
  9. Lena Szymczak – altówka H. Kaczmarek-Piwońska
  10. Dominik Woźniak – akordeon M. Rybarczyk

 

GRUPA II

  1. Aleksandra Maria Dubert – altówka H. Kaczmarek-Piwońska
  2. Jakub Gruntkowski – fortepian D. Styczyńska
  3. Jeremiasz Hasiński – perkusja W. Fiebig
  4. Zofia Kowalczyk – skrzypce – skrzypce H. Gronowska
  5. Magdalena Przybylska – gitara T. Szmidt
  6. Wiktor Rybarczyk – fortepian H. miler
  7. Alex Maciej Śliwiński – perkusja W. Fiebig
  8. Igor Tylkowski – klarnet M. Zieliński

 


KSZTAŁCENIE SŁUCHU i AUDYCJE MUZYCZNE – (Mateusz Matysek)