Wszyscy gramy Beethovena!

Regulamin Szkolonego Konkursu Pianistycznego Wszyscy gramy Beethovena

 

  1. XX Szkolny Konkurs Pianistyczny pt. Wszyscy gramy…Beethovena organizowany jest co roku przez zespół fortepianów PSM I st. im. B. Zielińskiego w Wągrowcu.
  2. Konkurs jest obowiązkowy dla wszystkich uczniów klas od 2-6 (c.6) i II-IV (c.4).
  3. Z uwagi na obowiązujący system nauczania zdalnego, konkurs odbędzie się w formie on-line.
  4. Wszyscy uczniowie przesyłają utwór Ludwika van Beethovena na adres mailowy: psm1stwagrowiec@gmail.com (do 20 Mb). Utwór musi być podpisany w kolejności: imię, nazwisko, klasa, tytuł i nauczyciel.
  5. W przypadku zbyt dużego formatu (pow. 20 Mb) utwór można przesłać przez stronę internetową https://wetransfer.com/ (strona w języku angielskim) po podaniu adresu mailowego psm1stwagrowiec@gmail.com.
  6. Utwór musi zostać przesyłany w wersji konkursowej najpóźniej do niedzieli, 6 grudnia.
  7. Komisja w składzie: Honorata Miler, Bogna Zielińska, Daromiła Styczyńska, Paulina Łopaciuch, Mirosława Cieśnik, Tomasz Zwierzchlewski w dniu 7 grudnia za pośrednictwem linku dostępu do wszystkich nagrań, po indywidualnym przesłuchaniu zaproponują kandydatów – laureatów konkursu (nie koniecznie z każdej grupy).
  8. W dniu 8 grudnia tj. wtorek, odbędą się obrady komisji konkursowej w aplikacji Zoom o godz. 19.00 w celu wyłonienia laureatów konkursu.
  9. Koncert laureatów odbędzie się on-line w ramach audycji Gramy i Słuchamy w środę, 9 grudnia o godz. 18.15. Koncert będzie udostępniony na stronie naszej szkoły.
  10. Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy uczestnictwa, a laureaci – nagrody ufundowane przez Radę Rodziców (do odebrania w sekretariacie szkoły).

 

Zespół fortepianów

 

Gramy i słuchamy oraz laureaci szkolnego konkursu pianistycznego "Wszyscy gramy Beethovena!" 9 grudnia 2020 godz. 18:15 on-line