Nasze sukcesy

2018/2019

XXII Wielkopolski Konkurs Uczniów klas Instrumentów Dętych w Poznaniu,  9 grudnia 2018r.

wyróżnienieWiktoria Szmidt – uczennica p. Weroniki Koszyki

 

2017/2018

IX Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu, 23 marca 2018r.

wyróżnienieAmelia Łoś – uczennica p. Honoraty Miler

 VIII Międzyszkolny Konkurs Małego Skrzypka w Lesznie , 5 luty 2018r. 

Wyróżnienie Marcelina Janus – uczennica p. Hanny Gronowskiej

III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku, 23-14 marca 2018r.

Wyróżnienie – Agnieszka Kozłowska – uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej 

V Międzywojewódzki Konkurs Altówkowy w Pyrzycach, 27-18 marca 2018r.

Wyróżnienie I stopnia – Agnieszka Kozłowska- III miejsce Martyna Raczyńska – uczennice p. Henryki Kaczmarek Piwońskiej    

Konkurs Dla Skrzypków,  Altowiolistów i Zespołów Kameralnych w ramach Ogólnopolskiego festiwalu W Barokowym Stylu, Poznań 3 marca 2018r.

Wyróżnienie- Agnieszka Kozłowska, Wyróżnienie- Martyna Raczyńska – uczennice p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej  

Wyróżnienie- Zofia Janiszewska – uczennica p. Karoliny Waścińskiej-Łukanowskiej

IV Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim, 23-24 kwietnia 2018r.

Wyróżnienie I stopnia- Nikola Muszyńska – uczennica p. Dominiki Molendy-Górki

III Regionalny Konkurs Perkusyjny Konfrontacje młodych werblistów, Gostyń, 14 maj 2018r.                                                                                                                                                 I miejsce – Wojciech Różak – uczeń p. Wojciecha Fiebiga

II Ogólnopolskie Igrzyska Skrzypcowe, Zbąszyń, 15-17 czerwca 2018r.                                                                                                       I miejsce – Marcelina Janus- uczennica p. Hanny Gronowskiej

 

2016/2017

III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego 

w Szczecinie, 22-23 listopada 2016r.

II miejsce Zofia Janiszewska – uczennica p. Karoliny Waścińskiej-Łukanowskiej

II miejsce Gabriela Tews – uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

III Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim, 

24 kwietnia 2017r.

II miejsceNikodem Wróblewski 

wyróżnienieMarta Jemioł 

wyróżnienieEmil Nowak 

uczniowie p. Dominiki Molendy-Górki

Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie, 25-26 kwietnia 2017r.

II miejsceKinga Nowakowska 

wyróżnienieZofia Semrau 

uczennice p. Honoraty Miler

Włocławskie Spotkania Skrzypcowe Tańce świata, 25-27 kwietnia 2017r.

wyróżnienie Marcelina Janus 

wyróżnienie Maria Bobowicz 

uczennice p. Hanny Gronowskiej

Regionalny Konkurs Perkusyjny Konfrontacje młodych werblistów

 w Gostyniu, 15 maja 2017r.

Mistrz Szybkości i wyróżnienieWojciech Różak 

Mistrz SzybkościAdam Frąckowiak 

wyróżnienieStanisław Sawicki – uczniowie p. Wojciecha Fiebiga

Międzynarodowy Konkurs dla uczniów szkół muzycznych I stopnia 

w Zduńskiej Woli, 19-21 maja 2017r.

wyróżnienie Gabriela Tews – uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

 

2015/2016

IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu, 

28 listopada 2015r.

Wyróżnienie II stopnia Kinga Nowakowska uczennica p. Honoraty Miler

X Ogólnopolski Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego 

w Toruniu, 27-28 listopada 2015r.

II miejsce Michalina Rusiewicz – uczennica p. Wojciecha Fiebiga

Regionalne Przesłuchaniach CEA kameralnych zespołów instrumentów dętych w Wągrowcu, 17 grudnia 2015r.

wyróżnienieKwartet klarnetowy: Mikołaj Kantorski, Radomił Janus, Gabriela Nowak, Julia Marciniak uczniowie p. Macieja Zielińskiego

XIV Wielkopolski Turniej Muzyczny o Puchar Marszałka Wlkp. w Kole, 

12 lutego 2016r.

wyróżnienie Anna Sielewicz – uczennica p. Macieja Zielińskiego

VII Międzyszkolny Konkurs Młodego Skrzypka w Lesznie, 7 marca 2016r.

II miejsce Marcelina Janus – uczennica p. Hanny Gronowskiej

X Regionalny Konkurs Pianistycznym w Gostyniu, 11 marca 2016r.

II miejsceKinga Nowakowska – uczennica p. Honoraty Miler

II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku, 18-20 marca 2016r.

III miejsceZofia Janiszewska – uczennica p. Karoliny Waścińskiej – Łukanowskiej

Międzywojewódzki Konkurs Altówkowy w Pyrzycach, 21 kwietnia 2016r.

II miejsceMartyna Raczyńska – uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

II miejsceBłażej Keli – uczeń p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

II miejsceZofia Janiszewska – uczennica p. Karoliny Waścińskiej-Łukanowskiej

II Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowy w Kowalewie Pomorskim, 

25 kwietnia 2016r.

wyróżnienie Nikola Muszyńska 

wyróżnienie Marta Jemioł – uczniowie p. Dominiki Molendy-Górki

 

2014/2015

II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego 

w Szczecinie, 18-21 listopada 2014r.

wyróżnienie Błażej Keli – uczeń p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

Konkurs Złota Triola Ostrów Wielkopolski, 8 listopada 2014r.

I miejsce – duet: Adrian Zdanowski i Olga Woźniak uczeń

p. Honoraty Miler i p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Szkół Muzycznych I stopnia 

w Katowicach, 12-15 stycznia 2015r.

Udział – Wojciech Łukaszek – uczeń p. Hanny Gronowskiej

IV Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy w Pyrzycach, 

8 kwietnia 2015r.

II miejsce Gabriela Tews – uczennica Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

III miejsceBłażej Keli – uczeń Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

I Festiwal Pianistyczny w Słupcy, 25 marca 2015r.

III miejsceAdrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

wyróżnienie Kinga Nowakowska – uczennica p. Honoraty Miler

IV Ogólnopolski Konkurs Sonat klasy skrzypiec i altówki uczniów 

szkół muzycznych I stopnia w Szczecinie, 24-28 marca 2015r.

III miejsce Wojciech Łukaszek – uczeń p. Hanny Gronowskiej

I Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim, 

27 kwietnia 2015r.

II miejsce – Emil Nowak 

wyróżnienie Maria Serwatka 

uczennica p. Dominiki Molendy-Górki

XXV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu, 11 maja 2015r.

III miejsce Olga Woźniak – uczennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

Dyrektor Centrum Edukacji Artystycznej przy MKiDN 

stypendiumAdrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

Funduszu na Rzecz Dzieci w Warszawie 

stypendiumAdrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

 

2013/2014

VIII Ogólnopolski Poznański Konkurs Pianistyczny im. T. Szeligowskiego w Poznaniu, 15-16 listopada 2013r.

II miejsce Adrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

IV Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy im. Piotra Janowskiego, 

13-14 grudnia 2013r.

III miejsce – Olga Woźniak uczennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyka w wykonaniu najmłodszych – od baroku po współczesność w Gdańsku, 10 lutego 2014r.

I miejsceAdrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

III Ogólnopolski  Konkurs Kameralnie z fortepianem w Gdańsku,

11 marca 2014r.

III miejsceduet: Olga Woźniak i Adrian Zdanowski 

uczniowie p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek i p. Honoraty Miler

Forum Młodych Pianistów im. Gertrudy Konatkowskiej w Poznaniu,

28-29 marca 2014r.

III miejsce Adrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

XII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz Szkół Muzycznych I stopnia we Wrocławiu, 1-3 kwietnia 2014r.

III miejsce Olga Woźniak – uczennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

III Międzywojewódzki Konkurs Altówkowy w Pyrzycach, 2 kwietnia 2014r.

I miejsce Błażej Keli – uczeń p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupcy, 9-11 kwietnia 2014r.

wyróżnienie Jakub Pisarek uczeń p. Marka Rybarczyka

Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny „Młode talenty” w Szczecinie,

 9-10 maja 2014r.

I miejsce i Nagroda Specjalna za Wyróżniającą się Osobowość Konkursu od Marszałka Województwa ZachodniopomorskiegoAdrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

XV Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia w Legnicy, 16 maja 2014r.

wyróżnienie Kinga Nowakowska – uczennica p. Honoraty Miler

 

2012/2013

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA w Warszawie, styczeń 2013r.

Udział: Barbara Zielińska – uczennica p. Rafała Wiśniewskiego (zast. za  Katarzynę  Kamela)                                                                                                                      Adrian Zdanowski – uczeń  p. Honoraty Miler, Maja Szymankiewicz – uczennica  p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej  

XIII Zachodniopomorski Międzyregionalny Konkurs Perkusyjny 

w Szczecinie, 19-20 marca 2013r.

III miejsce Adam Lochyński 

III miejsce Michał Czwichocki – uczniowie p. Wojciecha Fiebiga

Konkurs dla uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych I i II stopnia 

w Toruniu, 20-21 marca 2013r.

wyróżnienie Olga Woźniak – uczennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

II Ogólnopolski Konkurs Sonat Skrzypcowych w Szczecinie, 

22-23 marca 2013r.

wyróżnienie Agata Kądzielawa – uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

VIII Międzyszkolny Konkurs Pianistyczny w Kościanie, 24-25 marca 2013r.

wyróżnienie Kinga Nowakowska uczennica  p. Honoraty Miler

wyróżnienie Adrian Zdanowski uczeń p. Honoraty Miler

III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyka ilustracyjna 

i programowa w świecie dziecka w Szczecinie, 11-12 maja 2013r.

III miejsce Adrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

XXIII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu, 12-14 maja 2013r.

wyróżnienie Olga Woźniak – uczennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

XV Przegląd Uczniów Klas Perkusji w Łodzi, 8 maja 2013r.

wyróżnienie Adam Lochyński – uczeń p. Wojciecha Fiebiga

wyróżnienieMikołaj Wróblewski – uczeń p. Wojciecha Fiebiga

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy Bajeczna miniatura w Elblągu, 

17-19 czerwca 2013r.

wyróżnienie Olga Woźniak – uczennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

 

2011/2012

Turnieju o Puchar Marszałka Wielkopolskiego w Kole, 9 grudnia 2011r.

wyróżnieniekwartet: Dominika Kantorska, Albert Kamiński, Aleksander Heckert, Julia Ogrodnik 

wyróżnienie Julia Ogrodnik 

wyróżnienie Aleksander Heckert uczniowie p. Macieja Zielińskiego

VIII Międzywojewódzki Konkurs Perkusyjny im. Berndarda Lewańskiego w Toruniu, 9 grudnia 2011r.

III miejsce Michał Czwichocki – uczeń p. Wojciecha Fiebiga

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych – Feliks Rybicki znany i nieznany w Gdańsku, 12 stycznia 2012r.

III miejsce Adrian Zdanowski uczeń p. Honoraty Miler

XI Prezentacje Miniatur Skrzypcowych w Sieradzu, 17 marca 2012r.

I miejsce Błażej Keli uczeń p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

VII Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu, 30-31 marca 2012r.

II miejsce i nagroda za wzorową interpretacje tańca Adrian Zdanowski uczeń p. Honoraty Miler

XXII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu, 12-14 maja 2012r.

wyróżnienie Olga Woźniak – uczennica p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

XIV Przegląd Uczniów Klasy Perkusji w Łodzi, 19 maja 2012r.

wyróżnienie Zuzanna Zawiska uczennica p. Wojciecha Fiebiga

I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego 

w Szczecinie, 15-17 listopada 2012r.

II miejsce Maja Szymankiewicz – uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

 

2010/2011

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA  Uczniów Klasy altówki  Szkół Muzycznych  I stopnia w Warszawie,  25 marca  2011r.                                                                                                                 wyróżnienie – Adrianna Piwońska uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

II Włocławskie Spotkania Skrzypcowe Polskie kompozytorki, 

19-29 kwietnia 2011r.

III miejsce Olga Woźniak – uczennica p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

Ogólnopolski konkurs pianistyczny „Muzyka ilustracyjna i programowa 

w świecie dziecka” w Szczecinie, 9 kwietnia 2011r.

wyróżnienie Adrian Zdanowski – uczeń p. Honoraty Miler

Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu, 9 maja 2011r.

II miejsce Olga Woźniak – uczennica  p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

V Ogólnopolski Konkurs skrzypcowy Mistrz literatury dziecięcej

 Oskar Rieding  w Warszawie, 9-12 czerwca 2011r.

wyróżnienieOlga Woźniak – uczennica  p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

 

2009/2010

XV Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych 

w Poznaniu, 7 grudnia 2009r.

wyróżnienie Arleta Waszyk 

II miejsceAleksander Heckert – uczniowie p. Macieja Zielińskiego

VIII Turniej Muzyczny pod Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego, 10 grudnia 2009r.

II miejscePrzemysław Przydryga 

wyróżnienie Julia Ogrodnik wyróżnieniekwartet: Przemysław Przydryga, Albert Kamiński, Aleksander Heckert, Julia Ogrodnik – uczniowie p. Macieja Zielińskiego

Festiwal Muzyki Akordeonowej w Mławie, 18-20 lutego 2010r.

III miejsceduet: Aleksander Jakubów i Wiktoria Bogalska – uczniowie p. Marka Rybarczyka i p. Dezyderego Grzesiaka

IV Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli, 

10-17 maja 2010r.

wyróżnienie Olga Woźniak – uczennica p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

Ogólnopolskie Przesłuchaniach Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia  w Warszawie 23.04.2010r.

Udział kwartetu saksofonowego w składzie Przemysław Przydryga, Aleksander Heckert, Julia Ogrodnik, Albert Kamiński –uczniowie p. Macieja Zielińskiego

 

2008/2009

Słupeckie Spotkania Muzyczne, 21-22 października 2008r.

wyróżnienie Aleksander Jakubów uczeń p. Marka Rybarczyka

XVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu, 

10-13 grudnia 2008r.

wyróżnienie Aleksander Jakubów uczeń p. Marka Rybarczyka

XV Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej, 21-24 stycznia 2009r.

III miejsce Aleksander Jakubów 

wyróżnienie Martyna Podolska uczniowie p. Marka Rybarczyka

 

2007/2008

III Międzyszkolny Konkurs Młodego Muzyka w Lesznie, 7 stycznia 2008r.

wyróżnienie Wiktoria Bogalska – uczennica p. Dezyderego Grzesiaka

Makroregionalne Konfrontacje Młodych Pianistów Polska muzyka współczesna dla najmłodszych w Bydgoszczy, 22 lutego 2008r.

II miejsceAdam Bieranowski – uczeń p. Aleksandry Szeredi-Andraszewskiej

 

2006/2007

XII Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych 

w Poznaniu, 14 grudnia 2006r.

I miejsceAleksandra Małofiej – uczennica  p. Macieja Zielińskiego

Słupeckie Spotkania Muzyczne 17 – 19 grudnia 2006r.

I miejsceAleksander Jakubów – uczeń p. Marka Rybarczyka

Festiwal Akordeonowy w Mławie, 8-10 lutego 2007r.

wyróżnienie Martyna Podolska – uczennica p. Marka Rybarczyka

Makroreginalny Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych 

w Wągrowcu 21 kwietnia 2007

III miejsce – Sekstet akordeonowy w składzie: Mateusz Doniec, Martyna Podolska, Mateusz Cieśnik, Ewelina Michalska, Aleksander Jakubów, Emanuel Komasa,

uczniowie p. Marka Rybarczyka

Festiwal Chórów w Chełmnie, 02 czerwca 2007r

wyróżnienieChór Szkolny pod kierunkiem p. Agnieszki Maciejewskiej

 

2004/2005

I Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy w Szczecinie, 16 kwietnia 2005r.

wyróżnieniePrzemysław Przydryga uczeń p. Macieja Zielińskiego

VX Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu, 8-9 maja 2005r.

wyróżnienieMartyna Magdziarz – uczennica p. Dezyderego Grzesiaka

I Makroregionalny Przegląd Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych 

I i II stopnia Wągrowiec, 21-22 maja 2005r.

III miejscekwintet: Roman Szepielak, Łukasz Mirek, Tomasz Michalak, Paulina Gryczka, Paulina Gryczka –uczniowie p. Marka Rybarczyka

III miejscekwartet: Przemysław Przydryga, Marta Wikariat, Łukasz Borecki, Bartłomiej Miler – uczniowie p. Macieja Zielińskiego

V Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu – kwiecień 2005r.

III miejsce Bartosz Senger uczeń p. Henryki Żmijowskiej

Konkurs Poznański Lubimy śpiewać – luty 2005r.

II miejsceDawid Śleszyński  

 

2003/2004

IX Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych w Poznaniu, 15 grudnia 2003r.

I miejscePrzemysław Przydryga – uczeń p. Macieja Zielińskiego

XII Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych 

w Poznaniu, 28 lutego 2004r.

I miejscMarta Wikariak – uczennica p. Macieja Zielińskiego

IV Przegląd Gitary Klasycznej w Chełmży, 27 marca 2004r.

wyróżnienieduet: Iwona Michalska i Piotr Bojarski 

uczniowie p. Tomasza Szmidta

 

2002/2003

Ogólnopolskie Przesłuchanie Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas 

Instrumentów Dętych Drewnianych i Blaszanych w Częstochowie, 

13 -15 marca 2003r.

III miejsceTomasz Busławski uczeń p. Macieja Zielińskiego

Konkurs Miniatura 2003, 12- 13 kwietnia 2003r.

III miejsceMarta Wikariak – uczennica p. Macieja Zielińskiego

V Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim, 14-17 maja 2003r.
wyróżnieniekwartet: Marta Wikariak, Tomasz Busławski, 

Przemysław Przydryga, Łukasz Borucki – uczniowie p. Macieja Zielińskiego

 

2001/2002

Turniej Muzyczny o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego 

w Kole, 6 grudnia 2001r.

wyróżnienieNatalia Nowicka, Dominik Zieliński, Tomasz Busławski – uczniowie p.  Macieja Zielińskiego

Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu, 25-26 kwietnia 2002r.

wyróżnienieAnna Hamulczyk – uczennica p. Dezyderego Grzesiaka

V Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych w Jarocinie, 

27-29 maja 2002r.
I miejsceTomasz Busławski – uczeń p.  Macieja Zielińskiego

 

2000/2001

Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku, 2000r.

wyróżnienieNatalia Nowicka uczennica p. Macieja Zielińskiego

 

1998/1999

Minister Kultury i Sztuki

stypendium Dawid Ogrodnik – uczeń p. Macieja Zielińskiego

III Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim, 10-13 maja 1999r.

wyróżnienieDawid Ogrodnik – uczeń p. Macieja Zielińskiego

 

1997/1998

III Przegląd Pieśni Religijnej Sacrosong 97 w Kaliszu

nagroda główna Chór szkolny dyrygent p. Andrzej Matuszak

IV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie,

 8-10 stycznia 1998r.

I miejsceChór szkolny dyrygent p. Andrzej Matuszak

Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku, maj 1998r.

I miejsceDawid Ogrodnik – uczeń p. Macieja Zielińskiego

Dawid OTRZYMAŁ  stypendium MINISTRA KULTURY I SZTUKI

 

1996/1997

VI Wielkopolski Przegląd Pieśni Religijnej w Śremie, 7-11 maja 1997r. 

wyróżnienie Chór szkolny dyrygent p. Andrzej Matuszak

 

1995/1996

XIX Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1996r.
II miejsceMałgorzata Piesik – uczennica p. Mirosławy Cieśnik

II miejsce Małgorzata Pachela – uczennica p. Małgorzaty Habdas

III miejsceMarta Gruszka – uczennica p. Małgorzaty Habdas

 

1993/1994

Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Pile, 30 kwietnia 1994r.

II miejsceEwa Urban – uczennica p. Stefana Macioszka

XVII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 1994r.

II miejsceJoanna Budniak – uczennica p. Macieja Zielińskiego

Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Pile, 24 maja 1994r.

III miejsce – Piotr Bernacki – uczeń p. Stefana Macioszka

 

1992/1993

XVI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 1993r.

II miejsceKatarzyna Osłuch – uczennica  p. Macieja Zielińskiego

II miejsceAnna Kotwica – uczennica  p. Mirosławy Cieśnik

wyróżnienie Anna Nowak – uczennica  p. Małgorzaty Habdas

Przesłuchanie Klas Akordeonu Szkół Muzycznych I i II st. Regionu 

Pomorsko – Kujawskiego w Grudziądzu, 7 maja 1993r.

III miejscePiotr Hernacki – uczeń p. Stefana Macioszka.

Wojewódzki Przegląd Akordeonowy w Pile 24 maja 1993r.

III miejscePiotr Hernacki – uczeń p. Stefana Macioszka

III miejsceArtur Skrętny – uczeń p. Janusza Kowalskiego

 

1991/1992

XV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 1992r.

III miejsceKatarzyna Osuch – uczennica p. Macieja Zielińskiego

III miejsceAnna Kotwica – uczennica p. Mirosławy Cieśnik

wyróżnienieJoanna Budniak – uczennica p. Macieja Zielińskiego

 

1990/1991

XIV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 1991r.

I miejsceEwa Kamieniecka – uczennica p. Macieja Zielińskiego

II miejsceAgnieszka Fiedosiuk – uczennica p. Andrzeja Matuszka

III miejsceKinga Kramer uczennica p. Mirosławy Cieśnik

wyróżnienieAnna Patelska – uczennica p. Małgorzaty Habdas

 

1989/1990

XIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 1990r.

II miejsceEwa Kamieniecka – uczennica p. Macieja Zielińskiego

III miejsceDaromiła Bonowska – uczennica p. Małgorzat Habdas

III miejsceAgnieszka Fiedosiuk – uczennica p. Andrzeja Matuszaka

wyróżnieniePiotr Drążkiewicz uczennica p. Andrzeja Matuszaka

 

1987/1988

XI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 

14 kwietnia 1988r.

II miejsce Daromiła Bonowska – uczennica p. Małgorzaty Habdas

wyróżnienieMarlena Pisarek – uczennica p. Andrzeja Matuszaka

 

1986/1987

X Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 

21 kwietnia 1987r.

wyróżnienieDaromiła Bonowska – uczennica p. Małgorzaty Habdas

 

1985/1986

I Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Pile, 1986r.

II miejsceKrzysztof Guździoł – uczeń p. Stefana Macioszka

wyróżnienieSzymon Śliwiński – uczeń p. Stefana Macioszka

 

1984/1985

VIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 

20 marca 1985r.

II miejsceKamila Konieczna – uczennica p. Małgorzaty Habdas

 

1983/1984

VII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 

28 marca 1984r.

I miejsceEdyta Matuszak – uczennica  p. Mirosławy Cieśnik

II miejsceKatarzyna Zaworska uczennica  p. Andrzeja Nożyńskiego

wyróżnienieAgnieszka Kulczyńska – uczennica  p. Małgorzaty Habdas

 

1982/1983

VI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile, 

17 marca 1983r.

II miejsceBogna Bonowska – uczennica p. Małgorzaty Habdas

II miejsceKamila Konieczna – uczennica p. Małgorzaty Habdas

III miejsceJoanna Kaniewska – uczennica p. Andrzeja Nożyńskiego