Nasze sukcesy

Sukcesy uczniów  w konkursach na przestrzeni 35 lat działalności Szkoły

VI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 17.03.1983
Bogna Bonowska II miejsce Kamila Konieczna II miejsce – uczennice p. Małgorzaty Habdas,  Joanna Kaniewska III miejsce ucz. p. Andrzeja Nożyńskiego.

VII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 28.03.1984
Edyta Matuszak I miejsce ucz. p. Mirosławy Cieśnik, Katarzyna Zaworska II miejsce ucz.p. Andrzeja Nożyńskiego, Agnieszka Kulczyńska (wyróżnienie) ucz. p. Małgorzaty Habdas

VIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 20.03.1985
Kamila Konieczna II miejsce, ucz. Małgorzaty Habdas

I Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Pile – 1986
Krzysztof Guździoł II miejsce – ucz. p. Stefana Macioszka, Szymon Śliwiński- wyróżnienie

X Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 21.04.1987
Daromiła Bonowska  wyróżnienie ucz.p.  Małgorzaty Habdas

Przesłuchanie Klas Akordeonu Szkół Muzycznych I i II st. Regionu Pomorsko – Kujawskiego w Grudziądzu 7.05.1993
Piotr Hernacki III miejsce – ucz. p. Stefana Macioszka.

Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Pile 24.05.1003r. Piotr Bernacki III miejsce – uczeń p.  Stefana Macioszka

XI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 14.04.1988
Daromiła Bonowska II miejsce ucz. Małgorzaty Habdas, Marlena Pisarek  wyróżnienie ucz. p. Andrzeja Matuszaka

XIII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1990
Ewa Kamieniecka  II miejsce ucz. p. Macieja Zielińskiego, Daromiła Bonowska III miejsce ucz. p. Małgorzat Habdas, Agnieszka Fiedosiuk III miejsce, Piotr Drążkiewicz wyróżnienie ucz. p. Andrzeja Matuszaka.

XIV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1991
Ewa Kamieniecka  I miejsce ucz. p. Macieja Zielińskiego, Agnieszka Fiedosiuk II miejsce ucz. p. Anarzeja Matuszka, Kinga Kramer III miejsce ucz.p.  Mirosławy Cieśnik, Anna Patelska wyróżnienie – ucz. p. Małgorzaty Habdas.

XV Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1992
Katarzyna Osuch III miejsce – ucz.p.  Macieja Zielińskiego, Anna Kotwica III miejsce – ucz. p. Mirosławy Cieśnik, Joanna Budniak wyróżnienie, ucz.p.  Macieja Zielińskiego.

XVI Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1993
Katarzyna Osłuch II miejsce – ucz. p. Macieja Zielińskiego, Anna Kotwica II miejsce ucz. p. Mirosławy Cieśnik, Anna Nowak wyróżnienie – ucz. p. Małgorzaty Habdas.

Wojewódzki Przegląd Akordeonowy w Pile 24.05.1993 r.
Piotr Hernacki III miejsce – ucz. p. Stefana Macioszka, Artur Skrętny III miejsce ucz. p. Janusza Kowalskiego.

Wojewódzki Konkurs Akordeonowy w Pile – 30.04.1994
Ewa Urban II miejsce ucz. p. Stefana Macioszka,

XVII Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1994
Joanna Budniak II miejsce – ucz. p. Macieja Zielińskiego

XIX Wojewódzki Konkurs Pianistyczny Muzyki Polskiej w Pile 1996
Małgorzata Piesik II miejsce – ucz. p. Mirosławy Cieśnik, Małgorzata Pachela II miejsce, Marta Gruszka III miejsce – ucz. p. Małgorzaty .Habdas,

VIII Przegląd Pieśni Religijnej „Sacrosong” Kalisz 1997 nagroda główna dla chóru szkolnego pod dyrekcją p. Andrzeja Matuszaka

IV Ogólnopolski festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie 8-10.01.1998 I nagroda w kategorii chór młodzieżowy dla chóru szkolnego pod dyrekcją p. Andrzeja Matuszaka

III Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim 10 –13.05.1999r.

Dawid Ogrodnik – wyróżnienie – ucz. p. Macieja Zielińskiego

Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku maj 1998

          Dawid Ogrodnik – I MIEJSCE  – klarnet – ucz. p. Macieja  Zielińskiego
          Dawid OTRZYMAŁ  stypendium MINISTRA KULTURY I SZTUKI. 

Ogólnopolski Konkurs Młodego Muzyka w Szczecinku 2000 Natalia Nowicka – wyróżnienie -ucz. Macieja Zielińskiego

Turniej Muzyczny o Puchar Marszałka Województwa Wielkopolskiego w Kole 6.12.2001r.
Natalia Nowicka – wyróżnienie, Dominik Zieliński – wyróżnienie, Tomasz Busławski – wyróżnienie – uczniowie p.  Macieja Zielińskiego

Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu 25-26.04.2002
Anna Hamulczyk (skrzypce) wyróżnienie ucz. p. Dezyderego Grzesiaka

V Wielkopolski Przegląd Instrumentów Dętych w Jarocinie 27-29.05.2002r.
Tomasz Busławski ( klarnet ) I nagroda ucz. p.  Macieja Zielińkiego.

Regionalne Przesłuchania Instrumentów Dętych w Jarocinie 2003 r.
Marta Wikariat ,   Tomasz Busławski laureaci, którzy zostali zakwalifikowani do przesłuchań ogólnopolskich- uczn. Macieja Zielińskiego

Ogólnopolskie Przesłuchanie Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia Klas  Instrumentów Dętych, Drewnianych i Blaszanych w Częstochowie 13 -15.03.2003r.

Tomasz Busławski – III MIEJSCE  ucz. Macieja Zielińskiego

Konkurs „MINIATURA 2003 ” 12- 13 kwietnia 2003r.
Marta Wikariak III miejsce, ucz. p. Macieja Zielińskiego

V Festiwal Klarnetowy w Piotrkowie Trybunalskim 14 -17.05.2003r.
Kwartet klarnetowy w składzie :Marta Wikariak, Tomasz Busławski, Przemysław Przydryga, Łukasz Borucki – wyróżnienie w kategorii II ucz .p. Macieja Zielińskiego.

IX Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Drewnianych – Poznań 15.12.2003r.
Przemysław Przydryga- I nagroda – ucz. p. Macieja Zielińskiego

XII Poznańskim Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych Poznań 28.02.2004r.
Marta Wikariak – I nagroda – ucz. p. Macieja Zielińskiego

Makroregionalne Przesłuchania Szkolnych Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia w Stargardzie Szczecińskim w dniu 11.03.2004r.
Trio klarnetowe w składzie: Marta Wikariak, Przemysław Przydryga i Łukasz Borucki –uczniowie p. Macieja Zielińskiego  zostało laureatem i tym samym zakwalifikowało się do Przesłuchań Ogólnopolskich w Zgierzu

IV Przegląd Gitary Klasycznej w Chełmży 27 marca 2004r.
Duet gitarowy Iwona Michalska i Piotr Bojarski –wyróżnienie-  uczniowie p. Tomasza Szmidta

I Zachodniopomorski Festiwal Klarnetowy Szczecin 16 kwietnia 2005r. –Przemysław Przydryga – wyróżnienie uczeń p. Macieja Zielińskiego

VX Wielkopolski Konkurs Wykonawczy Poznań 8-9 maja 2005r.
Martyna Magdziarz  –wyróżnienie – ucz. w klasie skrzypiec p. Dezyderego Grzesiaka

I Makroregionalny Przegląd Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia Wągrowiec 21-22 maja 2005r.
Kwintet akordeonowy w składzie: Roman Szepielak, Łukasz Mirek, Tomasz Michalak, Paulina Gryczka, Paulina Gryczka– III miejsce , uczniowie Marka Rybarczyka
Kwartet klarnetowy w składzie: Przemysław Przydryga, Marta Wikariat, Łukasz Borecki, Bartłomiej MilerIII miejsce , uczniowie Macieja Zielinskiego

V Regionalny Konkurs Pianistyczny w Gostyniu – kwiecień 2005r.
Bartosz Senger –- III miejsce uczeń p. Henryki Żmijowskiej

Konkurs Poznański: „Lubimy śpiewać” – luty 2005r.
Dawid ŚleszyńskiII miejsce

XII Międzyszkolny Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych  14.12.2006r. Poznań
Aleksandra Małofiej – I miejsce – uczennica p. Macieja Zielińskiego

Słupeckie Spotkania Muzyczne 17 – 19.12.2006r.
Aleksander Jakubów – I miejsce – uczeń w klasie akordeonu p. Marka Rybarczyka i  sekstet akordeonowy – wyróżnienie

Festiwal Akordeonowy w Mławie 8-10.02.2007r.
Martyna Podolska wyróżnienie – uczennica w klasie akordeonu p. Marka Rybarczyka –

Makroregionalny Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych „Wągrowiec 2007”
sekstet akordeonowy pod kierunkiem p. Marka Rybarczyka – III miejsce

Festiwal Chórów w Chełmnie – 02.06.2007r.
Wyróżnienie dla chóru szkolnego pod kierunkiem Agnieszki Maciejewskiej

III Międzyszkolny Konkurs Młodego Muzyka w Lesznie, 7.01.2008             Wiktoria Bogalska-wyróżnienie  uczennica pana Dezyderego Grzesiaka

Makroregionalne  Konfrontacje  Młodych Pianistów „Polska muzyka współczesna dla  najmłodszych”  w  Bydgoszczy, 22.02.2008 Adam Bieranowski- II miejsce  uczeń pani  Aleksandry Szeredi )

 Słupeckie Spotkania Muzyczne 21-22.10.2008 Aleksander Jakubów-  wyróżnienie –  uczeń p. Marka Rybarczyka

XVII Międzynarodowy Festiwal Muzyki Akordeonowej w Przemyślu  10-13.12.2008 Aleksander Jakubów – wyróżnienie, uczeń p. Marka Rybarczyka

XV Mławski Festiwal Muzyki Akordeonowej 21-24.01.2009 Aleksander Jakubów – III miejsce, Martyna Podolska – wyróżnienie- uczniowie p. Marka Rybarczyka

XV Wielkopolski Konkurs Uczniów Klas Instrumentów Dętych Poznań , 7 .12.  2009 Arleta Waszyk wyróżnienie, Aleksander Heckert II miejsce uczniowie p. Macieja Zielińskiego

VIII Turniej Muzyczny pod Patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego 10 grudnia 2009r.
Kwartet saksofonowy: Przemysław Przydryga  ,Albert Kamiński, Aleksander     Heckert,Julia Ogrodnik Wyróżnienie oraz solo zdobyli Przemysław Przydryga  II miejsce Julia Ogrodnik wyróżnienie- uczniowie p. Macieja Zielińskiego

Festiwal Muzyki Akordeonowej w Mławie 18-20.02. 2010, duet Aleksander Jakubów (akordeon)ucz. p. Marka Rybarczyka  i Wiktoria Bogalska (skrzypce)- ucz. p.Dezyderego Grzesiaka  III miejsce

 Ogólnopolskie Przesłuchaniach Zespołów Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia  w Warszawie 23.04.2010r. Udział kwartetu saksofonowego  w składzie Przemysław Przydryga, Aleksander Heckert, Julia Ogrodnik, Albert Kamiński –uczniowie p. Macieja Zielińskiego

IV Międzynarodowy Konkurs im. Janiny Garści w Stalowej Woli 10-17.V. 2010r.   Olga Woźniak –wyróżnienie – ucz.  pani Aleksandry  Rękas-Fabrowskiej

 Ogólnopolskie Przesłuchania CEA  Uczniów Klasy altówki  Szkół Muzycznych I stopnia Warszawa  25.03. 2011 Adrianna Piwońska- , uczennica p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

II  Włocławskie Spotkania Skrzypcowe „Polskie kompozytorki” 19-29.04.2011 Olga Woźniak –III miejsce uczennica p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

Ogólnopolski konkurs pianistyczny „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka”,  Szczecin 9.04.11 Adrian Zdanowski-wyróżnienie  -uczeń Honoraty Miler

Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu 9.05.2011 Olga Woźniak II miejsce – ucz. p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

V Ogólnopolski Konkurs skrzypcowy ‘Mistrz literatury dziecięcej Oskar Rieding” Warszawa , 9-12.06.2011, Olga Woźniak wyróżnienieucz. p. Aleksandry Rękas-Fabrowskiej

Turnieju o Puchar Marszałka Wielkopolskiego w Kole 9.12. 2011r. wyróżnienie dla kwartetu saksofonowego  w składzie Dominika Kantorska, Albert Kamiński, Aleksander Heckert, Julia Ogrodnik –  uczn. Macieja Zielińskiego oraz solo   Julia Ogrodnik, Aleksander Heckert- wyróżnienie

VIII Międzywojewódzki konkurs Perkusyjny im. Berndarda Lewańskiego dla uczniów szkół muzycznych I stopnia, Toruń, 9.12. 2011r. Michał Czwichocki- III miejsce uczeń  p. Wojciecha Fiebiga

Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych” Feliks Rybicki znany i nieznany Gdańsk 12.01.2012r.,  Adrian Zdanowski – III miejsce – uczeń p. Honoraty Miler

VII Regionalny Konkurs Pianistyczny Gostyń 2012 30-31.03.2012.Adrian Zdanowski ucz. p. Honoraty Miler  II miejsce w grupie II  oraz dyplom za wzorową interpretację tańca

 XXII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu 12-14.05. 2012 Olga Woźniak – wyróżnienie ucz. p. Aleksandry Rekas-Fabrowskiej

 XI Prezentacje Miniatur Skrzypcowych , Sieradz, 17.03. 2012r. Błażej Keli I miejsce ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

XIV  Przegląd Uczniów Klasy Perkusji Szkół Muzycznych I stopnia im. Włodzimierza Skwery 19 .05. 2012r. Zuzanna Zawiska – wyróżnienie  ucz. p. Wojciecha Fiebiga

 I Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego  w Szczecinie 15-17 11. 2012    Maja Szymankiewicz miejsce – II miejsce – ucz. H.- ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej-

Ogólnopolskie  Przesłuchania CEA styczeń 2013r Warszawa

Barbara Zielińska – gitara ucz. Rafała Wiśniewskiego (zast. za  Katarzynę  Kamela)
Adrian Zdanowski- ucz. p. Honoraty Miler  fortepian
Maja Szymankiewicz-ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej  altówka

 XIII Zachodniopomorski Międzynarodowy Konkurs Perkusyjny, 19-20.03. 2013r.
Adam Bochyński III miejsce
Michał Czwichocki- III miejsce – ucz. Wojciecha Fiebiga

 Konkurs dla uczniów klas skrzypiec szkół muzycznych I i II stopnia w Toruniu 20-21.03.  2013r. Olga Woźniak-ucz. p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek  wyróżnienie

 II Ogólnopolski Konkurs sonat skrzypcowych 22-23.03. 2013r. Agata Kądzielawa wyróżnienie – ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwonskiej

 VIII  Międzyszkolny  Konkurs Pianistyczny Kościan 24-25.03.2013r.

Kinga Nowakowska  – wyróżnienie
Adrian Zdanowski  – wyróżnienie , uczniowie p. Honoraty Miler

 III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka ilustracyjna i programowa w świecie dziecka” Szczecin 11-12.05.2013r. Adrian Zdanowski III miejsce ucz. p. Honoraty Miler

 XXIII Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu  12-14.05. 2013,  Olga Woźniak – wyróżnienie ucz. p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

XV Przegląd Uczniów Klas Perkusji Szkół Muzycznych  I stopnia im. Włodzimierza Skwery, Łódź , 8.05.2013 Adam Lochyński – wyróżnienie
Mikołaj  Wróblewski – wyróżnienie – uczn. P. Wojciecha Fiebiga

II Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Bajeczna miniatura”  Elbląg , 17-19 06. 2013r. Olga Woźniak i ucz. p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek – wyróżnienie

VIII Poznańskiem Konkursie Pianistycznym im. T. Szeligowskiego- Poznań 15-16 11. 2013

Adrian Zdanowski II miejsce w grupie I –uczeń pn. Honoraty Miler

IV Grudziądzki Konkurs Skrzypcowy  im. Piotra Janowskiego 13-14.12.2013 Olga Woźniak- III miejsce- uczennica p. Eweliny Pachuckiej- Mazurek

X Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny „Muzyka w wykonaniu najmłodszych od baroku po współczesność” Gdańsk, 10.02.2014 Adrian Zdanowski I miejsce- uczeń Honoraty Miler

III Ogólnopolski  Konkurs „Kameralnie z fortepianem” Gdańsk 11.03.2014r. III miejsce duet Adrian Zdanowski- uczeń p. Honoraty Miler, Olga Woźniak-ucznennica p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

Forum Młodych Pianistów im. Gertrudy Koniatkowskiej Poznań 28-29.03.2014r. Adrian Zdanowski III miejsce w kategorii III

XII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Grażyny Bacewicz Szkół Muzycznych I stopnia Wrocław 1-3.04.2014r. Olga Woźniak- III miejsce- ucz. p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

III Międzywojewódzki Konkurs Altówkowy, Pyrzyce 2.04.2014r. Błażej Keli I miejsce w grupie II –ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

XV Legnicki Konkurs Pianistyczny Szkół Muzycznych I stopnia Legnica 16 maja 2014r.

Kinga Nowakowska-wyróżnienie w grupie I- ucz. Honoraty Miler

Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy w Słupca 9-11 kwietnia 2014r.

Jakub Pisarek –wyróżnienie – ucz. p. Marka Rybarczyka

Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny „Młode talenty” Szczecin 9-10 maja 2014r.

Adrian Zdanowski- I miejsce oraz Nagroda za wyróżniającą się osobowość od Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego- ucz. p. Honoraty Miler

Ogólnopolskie Przesłuchania CEA Warszawa 12-15 stycznia 2015r. Wojciech Łukaszek- udział- ucz. p. Hanny Gronowskiej

II Ogólnopolski  Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego w Szczecinie 18-21 listopada 2014r Błażej Keli- wyróżnienie ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

Konkurs „Złota Triola” Ostrów Wielkopolski 8 listopada 2014r.I miejsce duet Adrian Zdanowski – fortepian – ucz. p. Honoraty Miler  i Olga Woźniak- skrzypce – ucz. p. Eweliny Pachuckiej-Mazurek

I Festiwal Pianistyczny Słupca 25.03.2015r. Kinga Nowakowska- wyróżnienie,  Adrian Zdanowski III miejsce w grupie II w  III ucz. p. Honoraty Miler

IV Międzywojewódzki Konkurs Skrzypcowy i Altówkowy w Pyrzycach

Gabriela Tews II miejsce w II grupie , Błażej Keli III miejsce w grupie III – ucz. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

IV Ogólnopolski  Konkurs  Sonat klasy skrzypiec i altówki uczniów szkół muzycznych I stopnia 24 –  28 marca 2015 Wojciech Łukaszek III miejsce w grupie I – ucz. Hanny Gronowskiej

I Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim 27 kwietnia 2015r.

Emil Nowak (wiolonczela) II miejsce w Maria Serwatka (wiolonczela) wyróżnienie w 2015r.- ucz. p. Dominiki Molenda-Górka

XXV Wielkopolski Konkurs Wykonawczy w Poznaniu 11 maja 2015 Olga Woźniak III miejsce w grupie III- ucz. Ewelina Pachucka-Mazurek

IX Konkurs Pianistyczny im. Tadeusza Szeligowskiego w Poznaniu 28 listopada 2015r

Kinga Nowakowska wyróżnienie II stopnia w grupie II w.- ucz. p. Honorata Miler

X Ogólnopolski  Konkurs Perkusyjny im. Bernarda Lewańskiego w Toruniu, 27-28 listopada 2015r. Michalina Rusiewicz  II miejsce – ucz. p. Wojciecha Fiebiga

Regionalne Przesłuchaniach CEA kameralnych zespołów instrumentów dętych, Wągrowiec 17 grudnia 2015rKwartet klarnetowy w składzie Mikołaj Kantorski, Radomił Janus, Gabriela Nowak, Julia Marciniak – wyróżnienie i ucz. p. Macieja Zielińskiego

XIV Wielkopolski Turniej Muzyczny o Puchar Marszałka Wlkp. w Kole, 12 lutego 2016r. Anna Sielewicz – saksofon wyróżnienie- ucz. p. Macieja Zielińskiego

VII Międzyszkolnym Konkursie Młodego Skrzypka w Lesznie 7 marca 2016r.

Marcelina Janus II miejsce – ucz. p. Hanny Gronowskiej

X Regionalny Konkurs Pianistycznym Gostyń 2016, 11 marca 2016

Kinga Nowakowska- II miejsce w grupie III- ucz. p.  Honoraty  Miler

II Ogólnopolski Konkurs Altówkowy i Kontrabasowy w Gdańsku 18-20 marca 2016r. Zofia Janiszewska –  III miejsce w grupie II – ucz. p. Karoliny Waścińskiej-Łukanowskiej

Międzywojewódzki Konkurs Altówkowy w Pyrzycach ,21 kwietnia 2016r.

Martyna Raczyńska II miejsce w grupie I w V, Błażej Keli II miejsce w grupie III  – ucz. p.  Henryki Kaczmarek-Piwońskiej , Zofia Janiszewska II miejsce w grupie II- ucz. p. Karoliny Waścińskiej –Łukanowskiej

II Konkurs Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim 25 kwietnia 2016r.Nikola Muszyńska wyróżnienie,  Marta Jemioł  wyróżnienie- ucz. p. Dominiki  Molenda

III Ogólnopolski Konkurs Altówkowy im. Dominika Rutkowskiego w Szczecinie  22-23 listopada 2016r.  Zofia Janiszewska II miejsce w grupie I-III (ex aequo) – ucz. p. Karoliny Waścińskiej-Łukanowskiej, Gabriela Tews  II miejsce w grupie I-III (ex aequo)- ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej

VIII Włocławskie Spotkania Skrzypcowych „tańce świata’ 25-27 kwietnia 2017r

Marcelina Janus wyróżnienie w II grupie wiekowej, Maria Bobowicz wyróżnienie w grupie I- ucz. p. Hanny Gronowskiej

III Konkursie Wiolonczelowo-Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim 24 kwietnia 2017r. Nikodem Wróblewski – II miejsce w grupie czwartej, Marta Jemioł w wyróżnienie

Emil Nowak – wyróżnienie – ucz. p. Dominiki Molendy-Górka

Międzyszkolnym Konkursie Pianistycznym w Kościanie 25-26 kwietnia 2017r.Zofia Semrau- wyróżnienie w grupie drugiej, Kinga Nowakowska – II miejsce w grupie trzeciej drugiej- ucz. p. Honoraty Miler

Regionalnym Konkursie Perkusyjnym Konfrontacje młodych werblistów 15 maja 2017r. Gostyń Adam Frąckowiak – Mistrz Szybkości w  grupie  II,  Stanisław Sawicki wyróżnienie w grupie  I, Wojciech Różak Mistrz szybkości oraz wyróżnienie w grupie Iucz. p. Wojciecha Fiebiga

Międzynarodowy Konkurs dla uczniów szkół muzycznych I stopnia Zduńska Wola, 19-21 maja 2017 Gabriela Tews- wyróżnienie w grupie III w kategorii altówka – ucz. p. Henryki Kaczmarek-Piwońskiej